סיפוריהם של הזוכים הגדולים בלוטו: כיצד השפיע עליהם הכסף?

לזכות בהגרלת הלוטו זה החלום של כל מי שמשתתף בהגרלות, בין אם באופן קבוע ובין אם באופן אקראי או חד פעמי. ישנם אנשים המגיעים מדי שבוע אל הדוכנים על מנת לבחור את המספרים הרצויים ויש כאלה שרוכשים תכניות מנוי כאלה ואחרות המאפשרות להם להשתתף בכל הגרלה מבלי למלא את הטופס כל שבוע מחדש - כל שנותר להם לבדוק הוא האם זכו בלוטו היום. במידה שלא - עוברות הציפייה והתקווה לשבוע שאחריו. ומה מספרים אלה שאכן ניחשו את המספרים החשובים וזכו?

איך ייראו החיים שלכם לאחר זכייה בלוטו?

למרות שמדובר בחלום של כל אחד כמעט, זכיות בסכומי כסף גדולים בהגרלות הפיס או הלוטו עלולות דווקא להסתיים במפח נפש לא קטן. אנשים שזכו בהגרלות אלה בעבר מעידים שלאחר הזכייה היו שרויים בבלבול רב ולא ידעו איך להתנהג או מה לעשות. הם עשו טעויות רבות בניסיונות כושלים להתנהל נכון ככל האפשר עם הכסף שהגיע לידיהם וגם כלל לא עצרו לחשוב איך כדאי להם להיערך לטווח הרחוק ואיך יהיה הכי נכון להתנהג כשברשותם כמה מיליוני שקלים, מצב שמעטים הם אלה שמכירים אותו מניסיון אישי.

אתם בעניין של הגרלת צ'אנס? זה הזמן ללמוד איך משחקים

משחק צ'אנס הוא אחת מההגרלות שמציע מפעל הפיס למנוייו. זו ההגרלה מיוחדת במינה, שכן סיכויי הזכייה בה לא נמוכים וסכומי כסף בהם ניתן לזכות לא מבוטלים. בכל יום מימות השבוע מפעל הפיס עורך שבע הגרלות צ'אנס, בימי שישי נערכות שלוש ובמוצאי שבת נערכות שתיים. בהגרלות אלה אפשר לבחור את אופן ההשתתפות ואת סכום ההשקעה ולא בכדי אנשים רבים משתתפים בהן. יתרה מזאת - מכיוון שההגרלה מבוססת על בחירה של קלפים מסוגים שונים, ישנם לא מעט אנליסטים ומומחים לסטטיסטיקה שיכולים לתת המלצות צ'אנס ובכך לסייע למשתתף להגביר את סיכויי הזכייה שלו.

לוטו שלי משיקה את שירות הלוטו החברתי

מחפשים מידע על לוטו חברתי? אתר לוטו שלי גאה להציג את השירות החדש שלנו – לוטו חברתי בו ניתן להכפיל את סיכויי הזכייה עד פי 150.

איך משחקים בהגרלת 123

הגרלת 123 הינה בין המשחקים הפשוטים והקלים ביותר למשחק. הודות לפשטות הייחודית של הגרלת 123 רבים מעדיפים אותה על הגרלת הפיס הגדולה ונהנים מהיתרונות שיש לה להציע. הגרלת 123 מתקיימת מדי יום ומאפשרת למשתתפים בה לזכות בפרסים מיוחדים. במסגרת ההגרלה על המשתתף לנחש 3 מספרים לפי סדר הופעתם משמאל לימין.

לוטו באינטנרט - יתרונות

בעידן האינטרנטי המתקדם בו אנו חיים ניתן לראות יותר ויותר אנשים אשר מעדיפים לשלוח לוטו באינטנרט על פני פניה אל החנויות או הדוכנים השונים של מפעל הפיס. כיום שליחת טפסי לוטו און ליין הפכו לנפוצים מאוד ואם גם אתם רוצים לרכב על הגל, זו ההזדמנות שלכם.

תוצאות צ'אנס בודקים באתר – לוטושלי

אם אתם רוצים לדעת את התוצאות של הגרלות צ'אנס, האינטרנט הוא המקום הנוח ביותר למצוא את התוצאות הללו. בעזרת האינטרנט, או אתר "לוטושלי" אתם יכולים למצוא תוצאות לכל הגרלות הצ'אנס האחרונות, והתעדכנות מיידית בתוצאות ההגרלות האחרונות. כך, בכדי לדעת את התוצאה, ולגלות האם זכיתם, כל מה שאתם צריכים הוא להיכנס לאתר, מה שהופך את הבדיקה של התוצאות להרבה יותר קלה, נוחה ומשתלמת ממה שהיא היתה אי פעם.

הגרלת הצ'אנס – טיפים שיעזרו לך להרוויח!

קריאה של כמה דקות יעזרו לך להגדיל את סכומי הזכיה בהגרלות הצ'אנס.

לשלוח לוטו מבלי לזוז מהכורסא

יום שבת, אתה רוצה לראות את משחקה של מכבי תל אביב נגד מכבי חיפה. חורף בחוץ וקר וגשום. אבל אוי לא! שכחת לשלוח את טופס הלוטו שלך להגרלה בערב. אז רגע לפני שאתה מתמרמר ומתעצבן, תנשום. הכל בסדר. אפליקציית 'לוטו שלי' נותנת לך את הפיתרון המושלם.

סטטיסטיקת הגרלות בישראל

הרווחים מההשקעות בפיס הופכים את עצמם לתרומות משמעותיות לקהילה. למעשה, מדובר במפעל הלוקח חלק אקטיבי בפעילויות השונות המתקיימות באוכלוסייה. הפיס השקיע מיליארדים רבים באוכלוסייה ובקהילה באמצעות הקמת מבני חינוך שונים, מבני בריאות וספורט, פעילויות רווחה, תרבות ועוד.

מי רוצה להיות מיליונר?

בניגוד לעבר, כיום מיליונרים הם אינם נדירים כל כך והמיליון הראשון הוא אינו בגדר חלום בלבד עבור רבים. צבירת מיליון שקלים מהווה קרקע נוחה לרכישת דירה והגדלת ההון, השקעה באפיקים נוספים והגדלה נוספת של ההשקעות.

מה עושים כשזוכים בלוטו

זכייה בלוטו היא בין החלומות של רבים מאיתנו. אם זכיתם בלוטו, דעו לכם שאתם יכולים להיות רגועים ולחייך. ובכן... לא כל כך מהר. רבים מהזוכים בלוטו, כך מתברר, מאבדים את כספם בתוך זמן קצר אם אינם מנהלים אותו בצורה נכונה.

מה זה לוטו קבוצתי

בדיוק כמו שמשפחות שלמות מתארגנות לרכוש דירות יחד כך גם רכישת לוטו הופכת משתלמת הרבה יותר כאשר מדובר בלוטו קבוצתי. לוטו קבוצתי מעניק למשתתפים מחירים נוחים יותר והופך את החוויה להרבה יותר מהנה.

המס על זכייה בהגרלות

זכייה בלוטו הינה בין החוויות המרגשות ביותר שישנן. אחרי הכל, תוך יום אחד אורח החיים כולו משתנה והחלומות שהיו עד אתמול בלתי אפשריים כמעט, הופכים ברי קיימא וזמינים להדהים.

איך משחקים בהגרלת פיס 777

הגרלת פיס 777 מאפשרת בחירה של 7 מספרים מתוך טבלה גדולה של 70. ההגרלה נערכת פעמיים ביום ובה עולים בגורל 17 מספרים. המספרים הללו הם המשתתפים בהגרלה ומתוכם צריך לנחש 7 מספרים נכונה.

איך משחקים בהגרלת הלוטו

הלוטו הינו בין המשחקים המשמעותיים ביותר בתרבות המשחקים הישראלית. למעשה, הלוטו מהווה חלק עיקרי בתרבות הפנאי הישראלית ומהווה מקור בלתי נדלה להתעשרות ולהשקעת כספים באופן איכותי ורווחי.