לוטו שלי משיקה את שירות הלוטו החברתי

מחפשים מידע על לוטו חברתי? אתר לוטו שלי גאה להציג את השירות החדש שלנו – לוטו חברתי בו ניתן להכפיל את סיכויי הזכייה עד פי 150.

לוטו באינטנרט - יתרונות

בעידן האינטרנטי המתקדם בו אנו חיים ניתן לראות יותר ויותר אנשים אשר מעדיפים לשלוח לוטו באינטנרט על פני פניה אל החנויות או הדוכנים השונים של מפעל הפיס. כיום שליחת טפסי לוטו און ליין הפכו לנפוצים מאוד ואם גם אתם רוצים לרכב על הגל, זו ההזדמנות שלכם.

תוצאות צ'אנס בודקים באתר – לוטושלי

אם אתם רוצים לדעת את התוצאות של הגרלות צ'אנס, האינטרנט הוא המקום הנוח ביותר למצוא את התוצאות הללו. בעזרת האינטרנט, או אתר "לוטושלי" אתם יכולים למצוא תוצאות לכל הגרלות הצ'אנס האחרונות, והתעדכנות מיידית בתוצאות ההגרלות האחרונות. כך, בכדי לדעת את התוצאה, ולגלות האם זכיתם, כל מה שאתם צריכים הוא להיכנס לאתר, מה שהופך את הבדיקה של התוצאות להרבה יותר קלה, נוחה ומשתלמת ממה שהיא היתה אי פעם.

הגרלת הצ'אנס – טיפים שיעזרו לך להרוויח!

קריאה של כמה דקות יעזרו לך להגדיל את סכומי הזכיה בהגרלות הצ'אנס.

לשלוח לוטו מבלי לזוז מהכורסא

יום שבת, אתה רוצה לראות את משחקה של מכבי תל אביב נגד מכבי חיפה. חורף בחוץ וקר וגשום. אבל אוי לא! שכחת לשלוח את טופס הלוטו שלך להגרלה בערב. אז רגע לפני שאתה מתמרמר ומתעצבן, תנשום. הכל בסדר. אפליקציית 'לוטו שלי' נותנת לך את הפיתרון המושלם.

סטטיסטיקת הגרלות בישראל

הרווחים מההשקעות בפיס הופכים את עצמם לתרומות משמעותיות לקהילה. למעשה, מדובר במפעל הלוקח חלק אקטיבי בפעילויות השונות המתקיימות באוכלוסייה. הפיס השקיע מיליארדים רבים באוכלוסייה ובקהילה באמצעות הקמת מבני חינוך שונים, מבני בריאות וספורט, פעילויות רווחה, תרבות ועוד.

מי רוצה להיות מיליונר?

בניגוד לעבר, כיום מיליונרים הם אינם נדירים כל כך והמיליון הראשון הוא אינו בגדר חלום בלבד עבור רבים. צבירת מיליון שקלים מהווה קרקע נוחה לרכישת דירה והגדלת ההון, השקעה באפיקים נוספים והגדלה נוספת של ההשקעות.

מה עושים כשזוכים בלוטו

זכייה בלוטו היא בין החלומות של רבים מאיתנו. אם זכיתם בלוטו, דעו לכם שאתם יכולים להיות רגועים ולחייך. ובכן... לא כל כך מהר. רבים מהזוכים בלוטו, כך מתברר, מאבדים את כספם בתוך זמן קצר אם אינם מנהלים אותו בצורה נכונה.

מה זה לוטו קבוצתי

בדיוק כמו שמשפחות שלמות מתארגנות לרכוש דירות יחד כך גם רכישת לוטו הופכת משתלמת הרבה יותר כאשר מדובר בלוטו קבוצתי. לוטו קבוצתי מעניק למשתתפים מחירים נוחים יותר והופך את החוויה להרבה יותר מהנה.

המס על זכייה בהגרלות

זכייה בלוטו הינה בין החוויות המרגשות ביותר שישנן. אחרי הכל, תוך יום אחד אורח החיים כולו משתנה והחלומות שהיו עד אתמול בלתי אפשריים כמעט, הופכים ברי קיימא וזמינים להדהים.

החיים אחרי הזכייה

זכייה בלוטו או בפיס הינה בין החוויות המרגשות ביותר שישנן. החיים אחרי הזכייה הופכים להיות שונים לחלוטין מאשר אלו אשר התקיימו לפני הזכייה ולכן חשוב להיערך לאפשרות זו ולדעת מה ניתן לעשות.

הגרלות לוטו – סיפורי הזוכים

איש מהמשתתפים בתחרויות הלוטו לא ממש ציפה לזכייה. אמנם כולם ידעו כי מדובר באופציה אפשרית, אותה האופציה אשר הניעה אותם להמשיך למלא טפסים, אולם ההפתעה באשר לזכייה הייתה גדולה מכל. על מנת לזכות, מסתבר, לא צריך למלא במיליונים או להשקיע סכומי על. כל שנדרש הוא להתמיד.

איך משחקים בהגרלת צ'אנס

הגרלת צ'אנס הינה בין המשחקים האהובים והפופולאריים ביותר על רבים בשל האפשרות ליהנות מסכומי זכייה משמעותיים כל יום. הודות למשחקי הצ'אנס של הפיס, זוכים רבים ליהנות מסכומי זכייה משמעותיים כשהם נהנים מסיכויים משמעותיים לזכות בכל פעם.

איך משחקים בהגרלת פיס 777

הגרלת פיס 777 מאפשרת בחירה של 7 מספרים מתוך טבלה גדולה של 70. ההגרלה נערכת פעמיים ביום ובה עולים בגורל 17 מספרים. המספרים הללו הם המשתתפים בהגרלה ומתוכם צריך לנחש 7 מספרים נכונה.

איך משחקים בהגרלת הלוטו

הלוטו הינו בין המשחקים המשמעותיים ביותר בתרבות המשחקים הישראלית. למעשה, הלוטו מהווה חלק עיקרי בתרבות הפנאי הישראלית ומהווה מקור בלתי נדלה להתעשרות ולהשקעת כספים באופן איכותי ורווחי.

איך משחקים בהגרלת 123

הגרלת 123 הינה בין המשחקים הפשוטים והקלים ביותר למשחק. הודות לפשטות הייחודית של הגרלת 123 רבים מעדיפים אותה על הגרלת הפיס הגדולה ונהנים מהיתרונות שיש לה להציע. הגרלת 123 מתקיימת מדי יום ומאפשרת למשתתפים בה לזכות בפרסים מיוחדים. במסגרת ההגרלה על המשתתף לנחש 3 מספרים לפי סדר הופעתם משמאל לימין.