בירור זכייה ובדיקת טופס צ'אנס

כולנו מכירים את התחושות לאחר שליחת טופס צ'אנס, מתח עצום, חוסר וודאות ובעיקר התרגשות גדולה אשר מביאה איתה את הצורך בבדיקת טופס הצ'אנס ששלחנו מיד עם תום ההגרלה. בירור זכייה ובדיקת טופס דורשת בחינה של קלפי הצ'אנס אשר מולאו, ישנם לא מעט דרכים המאפשרות לשחקני מפעל הפיס לבצע בירור זכיה ובעצם לבדוק האם הטופס שבו הם מחזיקים אכן זכה, נציג בפניכם את מגוון הדרכים לביצוע בדיקת טפסי צ'אנס.

 

הדרך המסורתית לבירור זכייה בצ'אנס היא הגעה פיזית אל דוכן של מפעל הפיס בכפוף לשעות הפעילות של אותו דוכן ולעיתים עמידה בפקקים ובעת הצורך חיפוש אחר חניה בקרבת מקום, דבר הגוזל לא מעט זמן ויכול להפוך למשימה של ממש. זה עוד מבלי לדבר על האפשרות שהדוכן עלול להיות עמוס בלקוחות נוספים אשר מבררים את תוצאות ההגרלה האחרונה או מבצעים שליחת טופס צ'אנס.

 

דרך נוספת לבדיקת תוצאות הגרלת הצ'אנס היא כניסה לאתר או לאפליקציה של מפעל הפיס המאפשר בחירת קלפי הצ'אנס אותם מילאתם באופן מקוון וכן בדיקת הטופס לפי תוצאות ההגרלה האחרונה וכן הגרלות קודמות.

 

הדרך החדשנית והנוחה לבירור זכייה בצ'אנס היא כניסה לתוצאות ההגרלה באתר או באפליקציית 'לוטו שלי', משם ניתן לצפות בתוצאות ההגרלות האחרונות של מגוון משחקי מפעל הפיס - לוטו, צ'אנס, 777 ו-123. התוצאות מפורסמות באפליקציה מיד לאחר פרסום תוצאות ההגרלה על ידי מפעל הפיס.

 

'לוטו שלי' מאפשרת שליחת טפסי צ'אנס באופן ידידותי ונגיש. מיד לאחר מילוי הטופס צוות 'לוטו שלי' שולח את הצירופים בתחנות המורשות של מפעל הפיס ומעלה את הטופס הסרוק לאיזור האישי של המשתמש כך שבאפשרותו לצפות בטפסים אותם מילא בצורה נוחה בכל זמן נתון.

 

השירות ניתן על מנת לחסוך את העמידה בתור או בפקק בתחנה ומאפשר לשלוח טופס מכל מקום ובכל זמן. לאחר פרסום תוצאות ההגרלה, לקוחותינו יקבלו הודעה אוטומטית אשר תבשר בזמן אמת על פרסום תוצאות ההגרלה ובמידה והטופס זכה, כספי הזכייה יזוכו ישירות לאיזור האישי באתר או באפליקציה. כמובן, ניתן להיכנס בכל שלב לאתר 'לוטו שלי' ולבדוק את הקלפים הזוכים אל מול הטופס אותו מילאת, כל זאת מבלי לקום מהספה בבית!.