בירור זכייה ובדיקת טופס לוטו

כולנו מכירים את התחושות לאחר שליחת טופס לוטו להגרלת מפעל הפיס, מתח עצום, חוסר וודאות ובעיקר התרגשות גדולה אשר מביאה איתה את הצורך בבדיקת טופס הלוטו ששלחנו מיד עם תום ההגרלה. בירור זכייה ובדיקת טופס הלוטו דורשת בחינה של מספרי הלוטו אשר מולאו, ישנם לא מעט דרכים המאפשרות לשחקני מפעל הפיס לבצע בירור זכיה ובעצם לבדוק האם הטופס שבו הם מחזיקים אכן זכה, נציג בפניכם את מגוון הדרכים לביצוע בדיקת טופס הלוטו.

 

הדרך המסורתית לבירור זכייה בלוטו היא הגעה פיזית אל דוכן של מפעל הפיס בכפוף לשעות הפעילות של אותו דוכן ולעיתים עמידה בפקקים ובעת הצורך חיפוש אחר חניה בקרבת מקום, דבר הגוזל לא מעט זמן ויכול להפוך למשימה של ממש. זה עוד מבלי לדבר על האפשרות שהדוכן עלול להיות עמוס בלקוחות נוספים אשר מבררים את תוצאות ההגרלה האחרונה או מבצעים שליחת טופס לוטו.

 

דרך נוספת לבדיקת תוצאות הגרלת הלוטו היא כניסה לאתר או לאפליקציה של מפעל הפיס המאפשר הזנת מספרי לוטו באופן מקוון לפי סוג משחק ובדיקת הטופס לפי תוצאות ההגרלה האחרונה וכן הגרלות קודמות.

 

הדרך החדשנית והנוחה לבירור זכייה בלוטו היא כניסה לתוצאות ההגרלה באתר או באפליקציית 'לוטו שלי', משם ניתן לצפות בתוצאות ההגרלות האחרונות של מגוון משחקי מפעל הפיס - לוטו, צ'אנס, 777 ו-123. התוצאות מפורסמות באפליקציה מיד לאחר פרסום תוצאות ההגרלה על ידי מפעל הפיס.

 

'לוטו שלי' מאפשרת שליחת טפסי לוטו באופן ידידותי ונגיש. מיד לאחר מילוי הטופס צוות לוטו שלי שולח את הצירופים בתחנות המורשות של מפעל הפיס ומעלה את הטופס הסרוק לאיזור האישי של המשתמש.

 

השירות ניתן על מנת לחסוך את העמידה בתור או בפקק בתחנה ומאפשר לשלוח טופס מכל מקום ובכל זמן. לאחר פרסום תוצאות ההגרלה, לקוחותינו יקבלו הודעה אוטומטית אשר תבשר בזמן אמת על פרסום תוצאות ההגרלה ובמידה והטופס זכה, כספי הזכייה יזוכו ישירות לאיזור האישי באתר או באפליקציה. כמובן, ניתן להיכנס בכל שלב לאתר 'לוטו שלי' ולבדוק את המספרים הזוכים אל מול הטופס אותו מילאת כל זאת מבלי לקום מהספה בבית!.