אתם בעניין של הגרלת צ'אנס? זה הזמן ללמוד איך משחקים

משחק צ'אנס הוא אחת מההגרלות שמציע מפעל הפיס למנוייו. זו ההגרלה מיוחדת במינה, שכן סיכויי הזכייה בה לא נמוכים וסכומי כסף בהם ניתן לזכות לא מבוטלים. בכל יום מימות השבוע מפעל הפיס עורך שבע הגרלות צ'אנס, בימי שישי נערכות שלוש ובמוצאי שבת נערכות שתיים. בהגרלות אלה אפשר לבחור את אופן ההשתתפות ואת סכום ההשקעה ולא בכדי אנשים רבים משתתפים בהן. יתרה מזאת - מכיוון שההגרלה מבוססת על בחירה של קלפים מסוגים שונים, ישנם לא מעט אנליסטים ומומחים לסטטיסטיקה שיכולים לתת המלצות צ'אנס ובכך לסייע למשתתף להגביר את סיכויי הזכייה שלו.

איך תשתתפו בהגרלת צ'אנס?

כאמור, המשחק מבוסס על ניחוש של קלפים מכמה סדרות ומספרים. המשתתף יכול לבחור בניחוש קלף אחד או יותר. חשוב לדעת שמספר הקלפים שהמשתתף ינחש ישפיע על גובה הזכייה ולא באופן ישיר. זאת אומרת, אם יצליח המשתתף לנחש קלף אחד נכון יזכה בסכום שהשקיע כפול 0.5, אך אם ינחש נכונה ארבעה קלפים - יוכל לזכות בסכום שהשקיע כפול 20! כיום ניתן להיעזר בלא מעט מומחים למתמטיקה, סטטיסטיקה והסתברות ולתורת המשחקים על מנת לנבא את הקלפים שיעלו בגורל וכך להעלות באופן משמעותי את סיכויי ההצלחה והזכייה.

מכאן ניתן להבין שאפשר לקחת חלק בהגרלה גם בהשקעת סכומי כסף נמוכים ולזכות בכפולות של אותו הסכום. מכיוון שמתקיימות כמה הגרלות מדי יום, ממשיך טופס הניחוש של המשתתף לקחת חלק בכל ההגרלות במשך אותו היום וכך למעשה גדלים אפילו יותר הסיכויים לזכייה. אפשר לבחור להשקיע סכומים קטנים של כמה שקלים בודדים ואפשר להשקיע סכומי כסף גדולים יותר, כמו כמה עשרות או אפילו כמה מאות שקלים. כאשר משתתף ינחש נכונה קלף אחד או יותר לאחר שהשקיע סכום גדול בטופס - הרי שצפוי לא סכום זכייה גדול במידה ואכן הקלפים שניחש יעלו בגורל.

מה עוד כדאי לדעת על הגרלות צ'אנס?

כמו בכל הגרלה, לוטו או משחק מזל - חשוב לדעת שאין ערובה להצלחה וכדאי להתייחס להגרלה כאל משחק או תחביב ותו לא. אין טעם להתאכזב מחוסר זכייה אלא להמשיך ולהתמיד וברוב המקרים יתברר שהסבלנות השתלמה. גם סכום זכייה קטן לאחר השתתפות ארוכה ועקבית בהגרלות יכול להביא עמו סיפוק אדיר ורצון להמשיך ולשחק. יחד עם זאת, חשוב להיות עם האצבע על הדופק בנוגע לסכומי ההשקעה על מנת שלא לבזבז כסף רב.

כאשר מתייחסים אל ההגרלות כאל כיף וניסיון - הן תקבלנה את המקום הנכון בתודעה ובמעשים היומיומיים של המשתתף והוא לא יכעס, יתאכזב או ייקח ללב את חוסר הזכייה. יחד עם זאת, גם זכייה בסכום הזהה לסכום ההשקעה תיתן מוטיבציה רבה למשתתף והוא יחשוב בדרך כלל שאם זכה בסכום קטן - אזי הוא לבטח הוא יכול לזכות גם בסכום גדול יותר. לסיכום, שחקו בכיף אך היזהרו לא להגזים!