לשלוח לוטו בלי לצאת מהבית!

הגרלת הלוטו היא אחת מהגרלות מפעל הפיס הוותיקות והנפוצות ביותר בישראל כיום. בין המשתתפים הקבועים בהגרלה ניתן למצוא אנשים מכל שכבות האוכלוסייה ומכל הגילאים. מדובר על מילוי טופס ובו ניחוש של מספרים שיעלו בגורל. ההגרלה מתקיימת במועד ידוע וניתן לעקוב אחריה גם דרך ערוצי הטלוויזיה וגם באמצעות אתר האינטרנט של לוטו שלי. האתר גם מספק מידע רב, סטטיסטיקה והיסטוריה אודות הגרלות קודמות וניתן למצוא בו מידע רב אודות ההגרלה עצמה, כמו גם פרטים מעניינים על זכיות קודמות, גובה הפרסים ומספרים שעלו בגורל פעמים רבות. בנוסף, ניתן לקבל באופן מקוון ומהיר את המספרים שעלו בגורל בכל הגרלה והגרלה.

להשתתף בהגרלה בלי לזוז מהבית? היום זה אפשרי!

מכיוון שכאמור הגרלות הלוטו ומועדי שליחת הטפסים קבועים וידועים - אפשר לארגן את לוח הזמנים מבלי לפספס את מועד השליחה וההשתתפות בהגרלה. אך מה קורה במצב שבו יש שינוי בלוח הזמנים ולא ניתן להגיע אל נקודת המכירה או הדוכן? כיום אפשר לשלוח את טופס הלוטו באופן מקוון דרך אתר האינטרנט לוטו שלי או דרך הטלפון הנייד החכם באפליקציה. ניתן למלא טופס לוטו מקוון, לסמן בו את המספרים שרצויים ולשלוח אותו באופן מקוון אל נקודות המכירה של מפעל הפיס. בדרך זו אפשר להשתתף בהגרלה לוטו בלי לצאת מהבית ובלי להגיע פיזית אל הדוכן. מספיק מחשב בעל חיבור לאינטרנט או התקנת האפליקציה בטלפון הנייד.

אז איך זה עובד הלכה למעשה?

על מנת להשתתף בהגרלת הלוטו צריך לפתוח חשבון משתמש באתר לוטו שלי או באפליקציה שהותקנה בטלפון הנייד. לאחר פתיחת החשבון האישי ניתן למלא את הטופס באופן מקוון, לשלוח אותו ולהמתין בקוצר רוח לתוצאות ההגרלה. גם את התוצאות ניתן לראות באתר ובאפליקציה תוך זמן קצר לאחר קיום ההגרלה עצמה. דרך האתר והאפליקציה ניתן גם להשתתף בהגרלות נוספות של מפעל הפיס (צ'אנס, 777 או הגרלת 123). מכאן ניתן להבין שהאתר והאפליקציה הם הפתרון המושלם עבור מי שמתקשה לשלב בסדר היום שלו הגעה אל נקודת המכירה אך לא מעוניין לוותר על ההשתתפות בהגרלות המסקרנות.

מי יכול להשתמש בלוטו שלי?

מכיוון שהגרלת הלוטו פתוחה בפני אוכלוסיות רבות בציבור - אלה גם האוכלוסיות שיכולות לעשות שימוש באתר לוטו שלי או באפליקציה המתאימה לטלפונים הניידים. כל מי שרגיל לעשות שימוש באפליקציות התואמות לאתרי אינטרנט ימצא את האפליקציה של לוטו שלי קלה, ידידותית ונוחה להפעלה ויתרגל מהר מאד לנוחות שהיא מציעה. בשתי האפשרויות אפשר לשלוח טפסים, לברר מידע או לבדוק את תוצאות ההגרלה 24 שעות ביממה כך שניתן לעשות זאת בכל זמן שמוצאים כנוח ולא בהכרח תחת שעות פעילות מוגדרות או שעות הגיוניות המתאימות למענה טלפוני אנושי. גם את סכומי הזכייה אפשר לקבל כזיכוי לחשבון המשתמש באתר.