איך משחקים בהגרלת הלוטו

הלוטו הינו בין המשחקים המשמעותיים ביותר בתרבות המשחקים הישראלית. למעשה, הלוטו מהווה חלק עיקרי בתרבות הפנאי הישראלית ומהווה מקור בלתי נדלה להתעשרות ולהשקעת כספים באופן איכותי ורווחי. בניגוד למפעלים רבים וטובים אחרים, הלוטו מציע אפשרויות זכייה בגבהים משמעותיים אשר יהפכו את הזוכים בהגרלה למיליונרים. הגרלת לוטו מתקיימת פעמיים בשבוע על מנת לאפשר לממלאים ולמשתתפים בתחרות ליהנות מאפשרות כפולה לזכות. הפרסים הגבוהים הופכים את ההשתתפות במשחק למשתלמת כדאית עוד יותר. המשחק הינו בין הפשוטים ביותר שמתקיימים כך שלא צריך ידע מקדים על מנת לקחת בו חלק וניתן להפוך למיליונרים בתוך דקות ספורות ועל ידי ביצוע פעולות קלות ביותר.

כיצד מתקיים משחק

המשחק מתקיים באמצעות הגרלת 6 מספרים מתוך 37 מספרים שונים. כמו כן מוגרל בכל משחק מספר חזק אחד מתוך 7. הניחוש האולטימטיבי הינו ניחוש של ששת המספרים העולים בגורל וכן ניחוש נכון של המספר החזק. חשוב ביותר למלא את המספר החזק ולמעשה הוא מהווה חלק מהבסיס של המשחק. יחד עם זאת, במידה ויש זכייה וניחוש נכון של ששת המספרים ללא המספר החזק, לא תימנע זכייה בסכום כספי בשל כך. כדי להעניק את מרב האפשרויות, הגרלת לוטו מתקיימת פעמיים בשבוע ופותחת את האפשרות עבור רבים להיות מיליונרים אמיתיים. ההגרלות כולן מועברות בשידור ישיר כך שאין צורך להמתין או להתעכב עם הפרס ברגע שהמשתתף ניחש את המספרים הנכונים. השידורים מועלים בערוץ 10 בטלוויזיה ובאתר האינטרנט. הגרלת לוטו מינימלית עומדת על סכום של 4 מיליון שקלים לפחות. בדאבל לוטו, לעומת זאת, ניתן לזכות בסכומים של עד 8 מיליון שקלים. בהגרלות לוטו בהן אין זוכים בפרסים הראשיים של ההגרלות, הכסף מועבר להגרלה הבאה ומזכה את הבאים. הפרס השני בהגרלת הלוטו עומד על חצי מיליון שקלים ובמידה ואינו מוענק לאחד המשתתפים הוא עובר להגרלה הבאה.

אפשרויות מילוי לוטו שונות

על מנת להשתתף בהגרלת הלוטו ניתן למלא אחד משלושה טפסים שונים: לוטו רגיל, לוטו שיטתי ולוטו שיטתי חזק. כל אלו מגבירים את הסיכויים לזכות בלוטו באופן משמעותי. הדאבל לוטו הינו במהותו טופס הדומה לטופס רגיל אולם מחירו כפול. היתרון שלו הוא בסכום הזכייה המוכפל גם הוא... אמצעי שני להגביר את סכום הזכייה הוא על ידי מילוי לוטו שיטתי. הלוטו השיטתי מאפשר למלא יותר מטבלה אחת מבלי לטרוח יותר מדי. הלוטו השיטתי פותח אפשרות למלא יותר מצירוף אחד בטבלה בודדת כפי שנהוג בטופס לוטו רגיל. מחירו של של הטופס השיטתי שונה ממחירו של טופס לוטו רגיל כאשר הוא מחושב על ידי מספר הצירופים שנבחרו כפול 2.90 שקלים לכל צירוף. הפרסים המשניים בלוטו השיטתי הינם בסכומים גבוהים יותר מאשר אלו המחולקים בלוטו הרגיל.