מהפכת השירות של "לוטו שלי" לא נגמרת בשליחת טופס מכל מקום ובכל שעה, היא ממשיכה גם בזכייה! ניתן למשוך את כספי הזכייה ישירות מהאזור האישי בלחיצת כפתור!

זכיתי! איך מקבלים את סכום הזכייה?

במידה וזכיתם בפרס שאינו עולה על תקרת הפטור ממס (למחשבון המס כפי שמפורסם באתר מפעל הפיס – לחצו כאן), ו/או שאינו דורש הזדהות באמצעות תעודת זהות, כספי הזכייה יזוכו לחשבונכם האישי באתר "לוטו שלי" (חשבון וירטואלי, המשקף את יתרתכם), לאחר פרסום תוצאות ההגרלה ע"י מפעל הפיס. לאחר מכן, תוכלו למשוך את כספי הזכייה באמצעות כרטיס האשראי ללא דמי טיפול או באמצעות העברה בנקאית לחשבון הבנק שלכם, בתוספת דמי טיפול על סך 25 ₪.

במידה וזכיתם בפרס העולה על תקרת הפטור ממס, ו/או דורש הזדהות באמצעות תעודת זהות, הטופס יימסר לכם באופן אישי לאחר הזדהות במשרדי לוטוסנד בע"מ. לאחר מכן, תוכלו לגבות את כספי הזכייה במשרדי מפעל הפיס ו/או במשרדי הזכיין האזורי, על פי נוהלי מפעל הפיס.

אני רוצה להמשיך לשלוח טפסים מיתרת החשבון שלי באתר, האם זה אפשרי?

בוודאי! לקוחות החברה יכולים לשמור את כספי הזכייה בחשבון המשתמש האישי שלהם באתר  ולהשתמש בהם לשליחת טפסים נוספים, מכל מקום, בכל שעה!

הבהרה – ההסבר הניתן כאמור לעיל הינו למטרת נוחות בלבד. ההוראות הקובעות לעניין פעילות האתר מוסדרות בתקנון האתר, שהוראותיו יגברו ויחייבו במקרה של סתירה עם הבהרות אלו. להרחבה בנושאים אלו ולתקנון האתר לחצו כאן.

 

"לוטו שלי" מאחלת לכם הנאה רבה מהשירות, וכמובן זכיות מרובות!

לשליחת טופס לוטו | לשליחת טופס צ'אנס | לשליחת טופס 777 | לשליחת טופס 123