לוטו שלי משיקה את שירות הלוטו החברתי

משחק הלוטו הינו בין המשחקים האהובים והפופולאריים ביותר בישראל. עבור רבים, הלוטו מעניק את התחושה שיש סיכוי להתעשר בן לילה. לפני כ-4 שנים, חברת לוטו שלי חוללה מהפכה בעולם הגרלות מפעל הפיס והלוטו בפרט, והשיקה אפליקציה ובה ניתן לשלוח כרטיסי לוטו אונליין מבלי לצאת מהבית או לקום מהכורסא.

כיום האפליקציה מונה מאות אלפי משתמשים ועשרות אלפי לקוחות המשתמשים בה מידי חודש. ב-"לוטו שלי" אנו שולחים עבורכם את הטופס ישירות דרך נקודות המכירה המורשות של מפעל הפיס, והטופס הסרוק נשלח אליכם בדואר אלקטרוני כך שלמעשה מדובר בטופס ישיר מכם לנקודות המכירה של מפעל הפיס.

רעיון הלוטו החברתי קורם עור וגידים

"לוטו שלי" בכל רגע נתון משתדרגת ומתפתחת. ואנו מחפשים את הדרך בה קהל לקוחותינו יוכל ליהנות מהשירות הפשוט, הנוח, המהיר והמשתלם ביותר להשתתפות בהגרלות מפעל הפיס. וכאן נכנס לתמונה ה"לוטו החברתי". כמו שרבים מכירים, קיימות חברות רבות בשוק הישראלי שמציעות השתתפות בהגרלת הלוטו הקבוצתי אשר מאפשר לרכוש טפסי לוטו יחד עם אנשים שונים המגיעים לחברות הללו ובכך, ניתנת האפשרות למלא כמות גדולה יותר של טורים ולהגדיל את סיכויי הזכייה. כאשר יש טופס אשר עלה בגורל, הפרס מתחלק בין השותפים השונים.

"לוטו שלי" החליטה לקחת את רעיון הלוטו הקבוצתי ולהפוך אותו ל"לוטו חברתי" הפועל באופן אוטומטי. הלקוח נכנס למסך הרלוונטי באתר "לוטו שלי" או באפליקציה, בוחר באופן עצמאי את חבילת טפסי הלוטו שברצונו לרכוש מתוך מבחר, והמערכת החכמה שלנו מייצרת עבורו קבוצת רכישה המכילה אנשים שונים מרחבי הארץ אשר ישתתפו בעלות הרכישה. השיטה הזאת, הינה הראשונה מסוגה בארץ ומעניקה לקהל לקוחותינו ליהנות מהנחות של עד 25% הנחה במעמד הרכישה, ומגדילה עבור כל לקוח את הסיכוי לזכות בפרס המיוחל בפי 150 מאשר בשליחת טופס רגיל.

את המספרים בטפסים השונים, המערכת המתקדמת שלנו תמלא על פי סטטיסטיקות הנלקחות מתוך המספרים הזוכים של ההגרלות שקדמו, על פי המספרים החמים בעת רכישת הטפסים או באופן שיטתי (לוטו שיטתי).